Film z Indywidualnych Treningów Muay Thai Wojciecha Kosowskiego 2009

Film z walk Wojciecha Kosowskiego- najlepsze akcje 2006-2007

 

Strona promująca Tajlandię prowadzona
przez Wojciecha Kosowskiego

Jedyny i oryginalny DOBRY-TRENING.pl

 

 

W ostatnim czasie na rynku pojawiło się wiele propozycji treningów indywidualnych. Wyszukując w Google "treningi indywidualne" spotykamy się z całą gamą ofert.

Wojciech Kosowski prowadzi "Profesjonalne Treningi Personalne" od 6 lat. Prowadził już treningi dla ponad 50 zadowolonych klientów. Klienci są coraz zdrowsi i sprawniejsi. Trenowanie sprawia im radość, pomaga rzucić palenie, zapobiegać stresowi... Niektórzy trenujący u Wojtka decydują się nawet, na walkę na ringu (tak jak Filip, który prowadzony jest przez Wojtka, wyjechał na dwa miesiące trenować do Tajlandii i stoczył tam swój pierwszy pojedynek: www.youtube.com/watch?v=Nljwjmgjv1c)

Wojtek aktualnie jest 5-krotnym Mistrzem Polski, Mistrzem Europy Muay Thai, dwukrotnym zdobywcą Pucharu Świata w K-1, oraz zdobywcą wielu medali na zawodach międzynarodowych.

Jest magistrem wychowania fizycznego najlepszej uczelni sportowej w Polsce- Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Dodatkowo ma ogromne doświadczenie, gdyż sportem zajmuje się od dziecka.

Ponieważ treningi personalne zyskują coraz większą popularność i rośnie na nie zapotrzebowanie, to pojawia się też większa ilość trenerów, proponujących swoje usługi. Niektórzy dopuszczają się nawet plagiatu- kopiowania fragmentów lub nawet całych treści ze strony dobry-trening.pl.

 

Wojtek jest dumny, że inni coraz częściej zakładając swoje strony wzorują się na nim. Cieszy go też, że był prekursorem i może być wzorem dla innych. Portal Dobry-Trening.pl, Wojciecha Kosowskiego jest bezkonkurencyjny i ma już swoja kilkuletnią tradycję. Marka D-T rośnie w siłę i nadal cechuje go świadczenie usług treningowych na najwyższym poziomie!

 

Od 2010 roku wprowadzone zostały także profesjonalne treningi personalne w wersji Exclusive.

 

Treningi prowadzone są w  Palestra Gym, czołowym klubie K-1 i Muay Thai w Polsce.

Zobacz:

Highlight z treningów indywidualnych

Highlight z walk Wojtka z 2006 i 2007

Highlihgt z treningów w klubie Palestra

 

 

 

W.K

13.09. 2011 r