Film z Indywidualnych Treningów Muay Thai Wojciecha Kosowskiego 2009

Film z walk Wojciecha Kosowskiego- najlepsze akcje 2006-2007

 

Strona promująca Tajlandię prowadzona
przez Wojciecha Kosowskiego

Adept Kuba został Vice Mistrzem Polski w Kickboxingu !!

"Z pustego nawet Salomon nie naleje". Ale DOBRY-TRENING naleje !!

 

Coś niesamowitego, nieprawdopodobnego... Takie rzeczy możliwe tylko w dobrym-treningu.

 

Adept Dobrego-Treningu, reprezentant Warszawskiej PALESTRY- Jakub Szymański zostaje Vice Mistrzem Polski w Kickboxingu, w kategorii wagowej 63 kg. Wydarzyło się to na rozegranych 9-11.12.2016 Mistrzostwach Polski w Kickboxingu Oriental Rules i Kickboxingu Kick Light Weteranów.

 

W formule kick light rules weteranów, w walce finałowej Kuba przegrał nieznacznie na punkty z bardzo utytułowanym przeciwnikiem. Oponent z Tajfun Legionowo, to posiadacz VI dana w Taekwon-do ITF !!! Zdobywca wielu medali na zawodach krajowych i międzynarodowych. Zdobywca Pucharu Świata w Taekwon-do ITF. Ale Kuba podszedł do walki bez żadnych kompleksów. Stanął w szranki jak równy z równym, z tak utytułowanym przeciwnikiem, tocząc PRAWIE wyrównaną walkę :)

 

Kuba po zaledwie czterech latach treningu, w wieku 42-lat sprawił niespodziankę już samym udziałem. Przypomnę, że adept Kuba poczynił wielki progres sportowy odkąd rozpoczął treningi w dobry-trening. A nie rokował dobrze. To że zawalczył, to efekt jego zawziętości i silnego charakteru, oraz pracowitości.

 

Jakub dodatkowo miał chrapkę zawalczyć w konfrontacji muay thai, czyli zgłosił się też do MP Oriental Rules. Tu, ku Jego rozczarowaniu sędziowie (po gorliwych dyskusjach), nie dopuścili Go ze względu na wiek. Przypomnę, że w zawodach amatorskich PZKB maksymalny wiek zawodników wynosi 39 lat. Szkoda, bo rokował na uplasowanie się w strefie medalowej. Tu mógł sprawić wszystkim, jak i sobie wielką niespodziankę. Na co dzień skupia się właśnie na treningu muay thai, szczególnie lubi walkę łokciami i kolanami).

Podziękowania za treningi i pomoc w przygotowaniu Kuby, całemu sztabowi trenerskiemu:

  • Bogdanowi Sawickiemu (dobry-trening)
  • Pawłowi Nowakowskiemu (Palestra, dobry-trening)
  • Jurkowi Wrońskiemu "Jurasowi" (Palestra, Street Fighter), za gościnny trening/seminarium kick light

Oraz wszystkim Adeptom D-T za sparingi z Kubą.

 

 

Tu wspólne treningi z Kubą na obozie w 2014

Już można składać zamówienia na obozy na wakacje 2017

I treningi Kuby z Mistrzem Świata w Kickboxingu, Bogdanem Sawickim

 

 

Gratulacje Kuba!
Wojciech Kosowski