Film z Indywidualnych Treningów Muay Thai Wojciecha Kosowskiego 2009

Film z walk Wojciecha Kosowskiego- najlepsze akcje 2006-2007

 

Strona promująca Tajlandię prowadzona
przez Wojciecha Kosowskiego

Bilety na DSF 9.03.2018 z udziałem Wojciecha Kosowskiego

 

Dostałem propozycję walki zawodowej w najmocniejszej obecnie na rynku Polskim organizacji K-1. Mimo, że zostało nie dużo czasu (4,5 tyg w momencie informacji o walce) i nie zdążę już przygotować się jak lubię, to podjąłem wyzwanie jak mężczyzna. Przeciwnik być może wiedział wcześniej, no ale takie są przywileje pupila. A przeciwnikiem jest mój ostatni przeciwnik z DSF z Marriottu z grudnia 2016. Tu przypomnienie tamtych wydarzeń: www.dobry-trening.pl/Kosowski_wygrywa_na_DSF_Najlepsi_z_Najlepszych

Zatem ta sama organizacja i ten sam przeciwnik, przed moją przerwą i na ewentualny mój powrót do gry. Przystałem też na warunki Organizatora, czyli waga 77 kg (przypomnę że zawsze walczyłem w 75 kg).

Mój oponent jest zdeterminowany by się zrewanżować. Z Jego ostatnich walk widzę też, że zmienił styl na bardziej ofensywny. Przez rok 2017 nie próżnował i stoczył dla organizacji DSF dwie wygrane walki. Ja z kolei miałem ponad rok przerwy od walk zawodniczych treningów i dwie operacje starych kontuzji, których nabawiłem się w trakcie intensywnych startów w MP, PŚ, ME, MŚ w Muay Thai i K-1 w latach 2006-2014.

Szczerze, myślałem żeby najpierw powrócić do walk jakimś mniejszym startem i szykować formę spokojnie gdzieś na kwiecień/ maj. Ale życie przyniosło inne rozwiązanie. Mam teraz poważne wyzwanie przed sobą. Zapraszam do kibicowania mi w przygotowaniach i w trakcie walki.

Czy wygra doświadczenie i rutyna czy młodość i chuć oponenta?
Nic jak tylko przekonać się samemu kupując tu bilet: www.goo.gl/QPVrks

 

 

www.fightime.pl/pl/wiadomosci/kosowski-podjalem-wyzwanie

 

PS

Baner na zbliżającą galę gotów. Na plecach na razie nie decyduję się robić reklamy z henny. Tu trzeba być czujnym, bo od sprzedania pleców, do sprzedania dupy cienka granica.

 


 

www.nnb.com.pl
www.dobry-trening.pl
www.palestra.waw.pl
www.chacc.pl
www.thaisun.pl
www.ironhorseseries.pl
www.dsfchallenge.com

 

SPROSTOWANIE z dnia 28.02.2018:
Wg deklaracji Przeciwnika, On też dostał informację o walce w tym czasie co ja.
Nie mnie jednak ja byłem bardziej w "zimowym" letargu. Cały rok 2017 nie trenowałem, w moim wspaniałym klubie Palestra Warszawa. Trenowałem tylko rekreacyjnie.

 

 

ZAPRASZAM
Wojciech Kosowski