Film z Indywidualnych Treningów Muay Thai Wojciecha Kosowskiego 2009

Film z walk Wojciecha Kosowskiego- najlepsze akcje 2006-2007

 

Strona promująca Tajlandię prowadzona
przez Wojciecha Kosowskiego

Ewa Kasprzyk trenuje u Wojciecha Kosowskiego

Aktorka filmowa i teatralna, Ewa Kasprzyk podjęła treningi personalne u Trenera Gwiazd, Wojciecha Kosowskiego.Aktorka i celbrytka trenuje Muay Thai, w której to dyscyplinie Wojciech Kosowski został w 2012 roku Mistrzem Świata.


foto by Krzysztof Lipowski

Ewa Kasprzyk na tegorocznym 18- tym Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach (3-7 lipca 2013) dołączyła do panteonu gwiazd ekranu i estrady, odciskając swoją dłoń i zostawiając autograf na Alei Gwiazd. Do tego wydarzenia przygotowała się fizycznie, właśnie pod okiem trenera personalnego Wojciecha Kosowskiego.


foto by Marcin Bielecki

Ewa Kasprzyk, występująca obecnie na scenie Teatru Kwadrat, z muay thai miała styczność już wcześniej, w Tajlandii. Zachwycona szybkimi efektami sylwetkowymi, postanowiła kontynuować tę przygodę w Polsce, w klubie Palestra Warszawa.

Już miesiąc treningów zaowocował poprawą wszystkich cech motorycznych. Na pierwszym treningu został wykonany test sprawności- autorski test Wojciecha Kosowskiego, ukierunkowany na sprawność w kickboxingu i muay thai (próby wybrane z takich testów jak: Indeks sprawności K. Zuchory, Test Europejski- Eurofit, Test Międzynarodowy MTSF).

Pani Ewa zaledwie w miesiąc poprawiła wszystkie wyniki: szybkości, gibkości, siły, wytrzymałości i skoczności. Zawdzięcza to oczywiście cierpliwej i ukierunkowanej pracy trenerskiej.

 

Wojciech Kosowski