Film z Indywidualnych Treningów Muay Thai Wojciecha Kosowskiego 2009

Film z walk Wojciecha Kosowskiego- najlepsze akcje 2006-2007

 

Palestra Gym Warszawa
Palestra

Strona promująca Tajlandię prowadzona
przez Wojciecha Kosowskiego

Gala K-1 ANGELS OF GLORY w Kielcach

"Ludzie potrzebują chleba i igrzysk"

O chleb można się modlić, lub sobie zapracować. A ekscytujące igrzyska zobaczymy na Gali Mistrzów Sportów Walki w Kielcach.

www.ucf.pl

 

24-czerwca (piątek) walczę na Gali ANGELS OF GLORY. Gala odbędzie się w hotelu Binkowski. Ilość miejsc ograniczona. Nie będzie to masówka w stylu Torwar, ale kameralna uczta dla koneserów K-1. Będę walczył w formule K-1 w kategorii 75 kg, reprezentując klub Palestra Warszawa.

 

 

 

Sprzedaż nie jest w moim stylu. Zawsze wolałem być sportowcem, kickbokserem, taj-bokserem, mentorem, trenerem, instruktorem czy kaznodzieją. Ale sprzedawcą nie. Nie sprawdzam się w tym, nie mam takiego talentu. Moim zadaniem jest przygotować się i stoczyć mocną, twardą walkę.

Jednakże jakby ktoś chciał zobaczyć galę na żywo, kibicować mi lub przeciwnikowi, lub innym gwiazdom tej gali, to mam dostęp do biletów. Takie "standard" są po 50 zł. Są też VIP (pewnie z kateringiem) po 200 zł, jakby ktoś chciał przeżyć te emocje z bliska, przy samym ringu. Info priv fb i mail: kosowski@thailand-promotion.pl.

 

 

Zapraszam
W. Kosowski