Film z Indywidualnych Treningów Muay Thai Wojciecha Kosowskiego 2009

Film z walk Wojciecha Kosowskiego- najlepsze akcje 2006-2007

 

Strona promująca Tajlandię prowadzona
przez Wojciecha Kosowskiego

Interpretacja loga i etymologia "dobry-trening"

 

Czumu akurat "dobry-trening", a nie lepszy-trening, najlepszy-trening, wspaniały-trening itp... ?

Bo Dobry-Trening Wojciecha Kosowskiego przy całym swym profesjonalizmie, efektywności i bezkonkurencyjności zachowuje jednak skromność. A więc pewność siebie, ale nie arogancja.
 
 
Grafika loga przedstawia ludka zwycięzce. Samo podjęcie wyzwania, to zwycięstwo. Oczywiście mierz siły na zamiary, ale nie bój się ryzyka. 
 
Ludek jest sam. Jest zależny tu i teraz od siebie. To ile da z siebie w życiu, na treningu, przyniesie określone efekty. Nie ma odpowiedzialności zbiorowej jak w piłce nożnej czy innych dyscyplinach grupowych. Na ringu jesteś sam. Źle się przygotujesz, to poniesiesz tego konsekwencje. "A co człowiek sieje, to i żąć będzie"
 
Zwycięzca podnosi ręce w górę do Nieba. Na Ziemi zrobił wszystko co w jego mocy. Teraz jest zdany tylko na Pana w Niebie. 
"Chłopcy się męczą i nużą, chwieją się słabnąc młodzieńcy, lecz ci, co zaufali Panu, odzyskują siły, otrzymują skrzydła jak orły: biegną bez zmęczenia, bez znużenia idą."
 
Ręce w geście zwycięstwa (po za tym, że skierowane ku górze), przełamują półokrąg- horyzont. Symbolizuje to przezwyciężanie swoich słabości, nie stawianie sobie żadnych granic. "Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga, Łam, czego rozum nie złamie".
 
 
Ludek nie ma rękawic... Bo nie tylko w muay thai, boksie i kickboxingu możesz zwyciężać. Możesz też podjąć wyzwanie i być Mistrzem w:
 
 
 
W.Kosowski