Film z Indywidualnych Treningów Muay Thai Wojciecha Kosowskiego 2009

Film z walk Wojciecha Kosowskiego- najlepsze akcje 2006-2007

 

Palestra Gym Warszawa
Palestra

Strona promująca Tajlandię prowadzona
przez Wojciecha Kosowskiego

Mistrzostwa Europy K-1 2012

W dniach 28 października- 4 listopada odbędą się Mistrzostwa Europy Seniorów w Kickboxingu WAKO (World Association of Kickboxing Organizations) w formułach K-1 rules, low kick, light contact. Mistrzostwa rozegrają się w Ankarze w Turcji.

Jako aktualny Mistrz Polski K-1, będę reprezentował Polskę w formule K-1 rules, w wadze 71 -75 kg.
 
 
Mistrzostwa Europy K-1 odbywają się co dwa lata. Dwa lata temu w Baku w Azejberdżanie, po trzech walkach zdobyłem srebro. Dwie pierwsze walki z Azerem i Bułgarem wygrałem przed czasem.
Walka ćwierćfinałowa z Azerem, zeszłych Mistrzostw:
 
 
Finał z Białorusinem Dzmitry Valentem (8- krotnym Mistrzem Świata) przegrałem na punkty 2:1. W tym roku będzie jeszcze wyższy i wyrównany poziom. Będę walczył najlepiej jak potrafię. Jeśli się uda, mogę otrzymać stypendium sportowe; czego nie ma w przypadku muay thai.
 
Profesjonalne Treningi Personalne Muay Thai w Warszawie, w okresie 27 paźdz.- 4 list. będą prowadzone przez Krzyśka Lipowskiego wg. standardowych godzin.
 
Dnia 1 listopada jest Święto Wszystkich Świętych. Dla uczczenia wszystkich świętych i męczenników chrześcijańskich, w tym dniu oczywiście nie trenujemy. W dniu 2 listopada- w Dniu Zadusznym, treningi mogą odbyć się normalnie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Wojciech Kosowski