Film z Indywidualnych Treningów Muay Thai Wojciecha Kosowskiego 2009

Film z walk Wojciecha Kosowskiego- najlepsze akcje 2006-2007

 

Strona promująca Tajlandię prowadzona
przez Wojciecha Kosowskiego

Sobotnie spotkanie Wojtka Kosowskiego z Markiem Piotrowskim

 
W sobotę 19.09.2015 odwiedziłem samego Marka Piotrowskiego, na jego zaproszenie. Marek mieszka w Dębem Wielkie, koło Mińska Mazowieckiego, nieopodal Warszawy. Wybrałem się tam wraz z rodziną i adeptem dobrego-treningu. Przez chwile był także znany i utytułowany bokser zawodowy- Rafał Jackiewicz z synkiem. Rozmawialiśmy nie tylko o kickboxingu przy herbacie, kawie i ciastach. 
 
 
 
 

Marek "The Punisher" Piotrowski to legenda i gwiazda światowego kickboxingu. 9-krotny Mistrz Świata w kickboxingu. Zdobywca Pucharu Świata w Kickboxingu. Mistrz Polski w kickboxingu i karate kyokushin. Stoczył 44 walki w kickboxingu, przegrywając tylko dwie, oraz aż 21 walk w boksie zawodowym, wszystkie wygrywając. Ma także 13 walk wygranych w karate kyokushin. 20 listopada 2009 r. został odznaczony przez Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za swoje osiągnięcia sportowe i pracę społeczną. Doświadczony przez życie niemalże jak biblijny Hiob. Silnej wiary, niezwykle inteligenty i wrażliwy mężczyzna. Prawdziwy wojownik. Toczył bardzo widowiskowe i twarde pojedynki na zawodowych i amatorskich ringach kickbokserskich, oraz w boksie zawodowym. Nigdy nie kalkulował, nie był kunktatorem. Nie dbał o promocję i rozgłos medialny. Nie prowadził facebooka i innych pierdół. Skupiał się na treningu i dobrych walkach. Marek walczył z największymi gwiazdami kickboxingu; Donem "The Dragonem" Wilsonem, Rickiem Roufusem, Robem Kamanem. 

Jestem bardzo zadowolony, że to spotkanie- długo odwlekane, wreszcie doszło do skutku. Dało mi to dużo siły, motywacji i inspiracji.

Dziękuje Marek, z Bogiem !

 

Zdjęcie z listopada 2006 w Nowym Sączu. Ja, Marek Piotrowski, Marcin Mieteń 

fight24.pl/marek-piotrowski-biografia

wikipedia.org/wiki/Marek_Piotrowski_(kickbokser)

 

Film WOJOWNIK

Film ten powinien obejrzeć każdy adept kickboxingu. Każdy adept wszelakich sportów walki. Każdy sportowiec i ćwiczący rekreacyjnie. Każdy kto myśli o sukcesie i potrzebuje motywacji. Każdy inteligenty i wierzący człowiek.

HL z walk Marka Piotrowskiego

Niektóre walki Marka Piotrowskiego:

Wojciech Kosowski