Film z Indywidualnych Treningów Muay Thai Wojciecha Kosowskiego 2009

Film z walk Wojciecha Kosowskiego- najlepsze akcje 2006-2007

 

Strona promująca Tajlandię prowadzona
przez Wojciecha Kosowskiego

Wojciech Kosowski na obozie Kadry Polski w K-1

W dniach 11-19 sierpnia moja skromna osoba (kolejny rok z rzędu) gościła na zgrupowaniu Kadry K-1 Polskiego Związku Kickboxingu. Obóz odbywał się w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich COS w Zakopanem (to już tradycja, że obozy są w tym miejscu, a ja do Zakopanego i Tatr mam już sentyment). Najlepsi zawodnicy z całej Polski ćwiczyli pod okiem Trenerów Kadry K-1 PZKB, Tomasza Skrzypka i Tomasza Mamulskiego. 


Zdjecia grupowe Kadry

Zawodnicy Warszawskiej Palestry na obozie

W Tatrach

Podczas zgrupowania odbyły się dwa mocne mikrocykle treningowe. Nacisk kładziony głownie był na motorykę- ćwiczenia mocy i siły dynamicznej, oraz praca kontaktowa w parach i walki zadaniowe.

Na treningu na sali

W ośrodku COS-u jak zwykle jedzenie było dobre, z myślą o sportowcach. Jadłem dużo, a waga momentami skoczyła nawet do 83 kg. Szkoda, aż zbijać, bo waga była dobrej jakości, tzn. nie byłem zalany tłuszczem. Ale trzeba się pomęczyć stosując reżim żywieniowy i zbić do 75 kg, na ME WMF w Rumunii.

W wolnych chwilach (których było naprawdę niedużo) szedłem do karczmy, zjeść kwaśnice słuchając przygrywającej na żywo kapeli góralskiej.

Wojciech Kosowski