Film z Indywidualnych Treningów Muay Thai Wojciecha Kosowskiego 2009

Film z walk Wojciecha Kosowskiego- najlepsze akcje 2006-2007

 

Strona promująca Tajlandię prowadzona
przez Wojciecha Kosowskiego

Wpływ treningu Muay Thai na inne dziedziny życia

Zacznij Nowy Rok 2012 z dobrym treningiem, a co za tym idzie z dobrą formą

Dzięki treningom u Wojciecha Kosowskiego, możesz żyć przynajmniej 5 lat dłużej! Wiadomo że wykonywany regularnie wysiłek, korzystnie wpływa na stan zdrowia. Pozytywnie oddziałuje na stan układu odpornościowego, krwionośnego i oddechowego. Poprawia przemianę materii. Redukuje objawy stresu, opóźnia procesy starzenia się, kształtuje sylwetkę, zmniejsza ryzyko kontuzji. W przeciwieństwie do sportów siłowych i kulturystyki, podczas treningu muay thai nie ma obciążeń osiowych na kręgosłup. Większość ćwiczeń wykonywana jest na własnym ciężarze ciała. Nie buduje się zbędnej masy mięśniowej, która w dzisiejszych czasach jest tylko balastem. Dąży się, natomiast do maksymalnego usprawnienia naszego organizmu. Trening muay thai kształtuje wszystkie cechy motoryczne człowieka. Trening muay thai kształtuje ludzi silnych, pewnych siebie, zdecydowanych, odpornych na niewygody, umiejących sobie poradzić w trudnych i niebezpiecznych sytuacjach życiowych. Te wszystkie pozytywne korzyści mogą przedłużyć nam życie o 5 lat lub więcej (przy zachowaniu zdrowego trybu życia i racjonalnej diety).

Trening muay thai, oprócz zalet zdrowotnych może przynieść także wiele pomyślności i korzyści finansowych także w codziennej pracy zawodowej! Przez te dodatkowe 5 lat życia, które możemy uzyzkać przy regularnym treningu, możemy przecież pracować. Czyli dodatkowo przez 5 lat można zarabiać. Jeśli mamy bardzo dobrze prosperującą firmę i zarabiamy np. 50 000 zł miesięcznie, to przez tych pięć lat można zarobić aż 3 miliony zł (5 lat*12 miesięcy*50 000 zł). Dodatkowo dzięki treningom stajemy się bardziej wydajni w swojej codziennej pracy, nawet o 10-30%. Ponieważ systematyczny trening powoduje, wytwarzanie endorfin (hormonów odpowiedzialnych za dobry nastrój), większe zadowolenie i wzrost pewności siebie, szybko zaczynamy odnosić większe sukcesy w życiu zawodowym i osobistym. Przy miesięcznym dochodzie 50 000 zł, poprawiając wydajność pracy o 20% zyskujemy, aż 10 000 zł każdego miesiąca! Jest to bardzo dużo zważywszy na to, że dodatkowo zyskamy dobre samopoczucie, umiejętności  boksu tajskiego i wysportowaną sylwetkę na długie lata!

(Powyższe wyniki nie są potwierdzone metodami empirycznymi; stwierdzone są jedynie na podstawie obserwacji).

Trener Wojciech Kosowski

 

Promocja! Każdy kto w styczniu 2012 zapisze się na treningi indywidualne, otrzyma gratis skakankę i ściągacz na staw skokowo- goleniowy.